Co Vás na našich pobytech čeká?

JÓGA

Propojení dechu a pohybu, naladění se na sebe i na koňskou sílu a lehkost zároveň. To vše vás čeká při lekcích jógy na našich pobytech.

Jezdec musí umět ovládnout uvolněný sed.

Každodenními činnostmi, sezením za stolem, starostmi a jednostranným zatížením jsou naše těla ztuhlá, zkrácená a neumíme je uvolnit.To vše se může rozpustit jedinou myšlenkou. Vědomým rozhodnutím, že část našeho těla nebo tělo celé, pustíme. Necháme být.Naše jógová setkání jsou zaměřená na uvolnění stresu a napětí, které se ukládají v našich ramenou a kyčlích. A také na naši srdeční čakru. Tam toho občas také hodně zatuhne. Pomalu a jemně tuto oblast otevřeme, abychom do ní následně mohli nechat proudit láskyplnou energii našich čtyřnohých koňských partnerů.

KONĚ

Proč je tak důležité, aby uměl člověk vedle koně pracovat se svým dechem? Proč je nezbytné, aby se uměl uvolnit, aby uměl spočinout v meditaci v pohybu? 

Tyto aspekty nás zpřítomňují, pomáhají nám uvědomit si okamžik tady & teď, kdy jsme ve spojení sami se sebou a my můžeme vše zklidnit. 
A to je důležité, protože v tomto okamžiku jsme pro koně čitelní a mohou se na nás naladit.

Získat si důvěru koně je stejný proces, jako získávání důvěry člověka. Pokud chceme jejich důvěru, musíme jim dokázat, že se s námi mohou cítit v bezpečí, že jsme sebejistí a pevní ve svých základech.

To vše společně zažijeme. Procházky s koňmi v přírodě, spolupráce s koněm ze země i ze sedla, napojení se na něho a společná vyjížďka, při které necháme vše doznít.

ČAS PRO SEBE

Jógový víkend mezi koňmi v Krkonoších. Krásné chvíle naplněné sebeláskou, rozmazlováním, ale také pohybem a seberozvojem.

Tento čas je jen váš. Vy jste tvůrce náplně tohoto času. My vám pouze nabízíme možnost nasměrovat vaší pozornost a možná trochu vyvést z komfortní zóny.

Lekce jógy, meditace dechová cvičení.

Kontakt a komunikace s koňmi ze země i ze sedla.

Spolupráce s ostatními účastníky, nová přátelství, sdílení, spojení.

Ale především napojení se sama na sebe.

Možná budete cítit potřebu být ve společenském kruhu, možná naopak budete cítit potřebu dát si prostor o samotě.

Tento víkend je vše povoleno - vše je dobrovolné!